górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Zaplecze rowerowe » Rower Miejski BBbike

System wypożyczalni rowerów miejskich BBbike w Bielsku-Białej

UWAGA!!! Ze względu na odwołanie jednej z firm od wyniku postępowania przetargowego na zarządzanie systemem BBbike, w tym roku bezobsługowa wypożyczalnia rowerów miejskich nie działa!

System bezobsługowej wypożyczalni rowerów "BBbike" działa w Bielsku-Białej od 1 października 2014 roku i został uruchomiony jako pierwszy w województwie śląskim. Operatorem wypożyczalni rowerów jest warszawska firma BikeU.

Galeria

Jedna ze stacji wypożyczalni rowerów BBbikeRower BBbike z klasycznym napędem łańcuchowymRower BBbike z napędem w postaci wałka Kardana

Wypożyczalnia rowerów w Bielsku-Białej działa w okresie od 1 marca do 31 października, a korzystanie z niej wymaga rejestracji na oficjalnej stronie BBbike i wpłaceniu kwoty inicjacyjnej oraz minimalnej kwoty doładowania w kwocie 20 zł. Pierwsze 20 minut jazdy rowerem jest darmowe, za każdą kolejną godzinę naliczane są opłaty zgodnie z obowiązującą tabelą opłat, dostępną na stronie wypożyczalni.

Mapa stacji wypożyczalni rowerów

Wyświetl większą mapę »

Aktualnie system wypozyczlani BBbike w Bielsku-Białej liczy 12 stacji, w których do dyspozycji jest 130 rowerów, z napędem łańcuchowym i wałkiem Kardana. Użytkownik systemu może jednocześnie wypożyczyć maksymalnie 2 rowery, które należy zwrócić do 12 godzin.

Rowery posiadają trzy biegi, w przedniej części wyposażone są w małe bagażniki oraz linkę, którą można przypiąć rower do stacji, w przypadku gdy brakuje wolnych gniazd do jego zadokowania.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Okładka książki

Polska z dzieckiem na rowerze

39.90 zł

-23%    30.40 zł

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter