górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Zaplecze rowerowe » Tory PumpTrack

Tor rowerowy PumpTrack przy sklepie Decathlon w Bielsku-Białej

Tor pumptrack znajduje się w dzielnicy Stare Bielsko obok sklepu Decathlon (49°49'59" N, 18°58'56" E), a jego administratorem jest Decathlon Sp. z o.o. Ze względu na swoją konstrukcję przeznaczony jest głównie dla najmłodszych rowerzystów. Ścieżki toru posiadają długość ok. 110 metrów, co czyni tor najkrótszym takim obiektem w mieście.

Galeria

Widok na tor rowerowy pumptrack w Bielsku-Białej przy sklepie DecathlonTor rowerowy pumptrack w Bielsku-Białej przy sklepie DecathlonTor rowerowy pumptrack w Bielsku-Białej przy sklepie Decathlon z góry

Tor rowerowy jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich dzieci, przez cały rok, 24 h/dobę, bowiem teren na którym się znajduje jest nieogrodzony i ogólnie dostępny. Dojazd do obiektu jest łatwy, a w jego pobliżu jest bardzo dużo miejsc parkingowych dla samochodów.

Na torze obowiązuje jazda w kasku oraz ochraniaczach na kolanach i łokciach. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z Toru Pumptrack tylko pod nadzorem osób dorosłych! Na torze mogą przebywać jednocześnie maksymalnie 4 osoby!

Ze szczegółowym regulaminem korzystania z obiektu można zapoznać się tutaj#PDF.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter