górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Zaplecze rowerowe » Tory PumpTrack

Tory rowerowe PumpTrack w Bielsku-Białej

Tor Pumptrack to specjalnie wyprofilowany, pagórkowaty tor przeznaczony do jazdy na rowerze praktycznie bez pedałowania. Jazda rowerem po takim torze polega głównie na balansowaniu ciałem. Wszystkie te zabiegi pozwalają lepiej obyć się z rowerem, rozwijają koordynację ruchową oraz zmysł równowagi.

Galeria

Tor Pumptrack w Bielsku-Białej na BłoniachTor Pumptrack w Bielsku-Białej na BłoniachTor Pumptrack w Bielsku-Białej na Błoniach

Miasto Bielsko-Biała dysponuje obecnie tylko jednym torem Pumtrack, który znajduje się na terenach rekreacyjnych "Błonia", a jego administratorem jest Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Obiekt znajduje się pomiędzy polem do minigolfa, a skateparkiem i przeznaczony jest zarówno dla najmłodszych rowerzystów, jak i dla dorosłych, został bowiem podzielony na dwie odrębne części.

Filmoteka

Miniatura klipu video

Tor rowerowy jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich, przez cały rok, w godzinach 7oo÷22oo, za wyjątkiem okresów opadów atmosferycznych lub podczas organizacji zawodów.

Na torze obowiązuje jazda w kasku oraz ochraniaczach na kolanach i łokciach. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z Toru Pumptrack tylko pod nadzorem osób dorosłych!

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Okładka książki

Podręcznik Przygody Rowerowej. Wydanie II

39.90 zł

-19%    31.92 zł

Okładka książki

Polska z dzieckiem na rowerze

39.90 zł

-15%    33.91 zł

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter