górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Zaplecze rowerowe » Stojaki rowerowe

Mapa stojaków rowerowych w Bielsku-Białej

Aktualnie w Bielsku-Białej nie funkcjonuje miejski system stojaków rowerowych. Większość stojaków rowerowych znajduje się przy hipermarketach, prywatnych sklepach itp. obiektach. Przy kilku zakładach pracy można spotkać zadaszone parkingi rowerowe.

Na obecną chwilę zlokalizowane jest 328 miejsc przyjaznych rowerzystom, przy których zamontowano w sumie ponad 656 stojaków rowerowych, dysponujących łącznie ponad 2734 miejscami do parkowania rowerów. Dominują stojaki rowerowe typu "wyrwikółka" (86.3%), preferowane stojaki ramowe zainstalowano tylko w 45 miejscach. W ostatnich latach zanotowałem przyrost ilości prawidłowego typu stojaków rowerowych.

Galeria

Stojak rowerowy przy Domu Kultury w KamienicyStojak rowerowy przy Delikatesach Centrum w KomorowicachStojaki rowerowe przy hurtowni MakroStojak rowerowy na Placu Reksia w centrum miastaStojak rowerowy ramowy przy Tesco w KomorowicachParking rowerowy przy zakładzie Nemak Poland

Zlokalizowane miejsca zamontowania stojaków rowerowych zostały pokazane na poniższej interaktywnej mapie. Po kliknięciu na wybranym punkcie ukazuje się krótka informacja o lokalizacji stojaka rowerowego, ich ilości, jego rodzaju, ilości miejsc do parkowania oraz małe zdjęcie poglądowe.

Stojaki rowerowe w Bielsku-Białej (akt. Październik 2019 r.)

Wyświetl większą mapę »

Powyższa mapa jest w miarę możliwości na bieżąco aktualizowana przez autora strony. Osoby znające Bielsko-Białą w przypadku, gdy na mapie stwierdzą brak jakiegoś stojaka rowerowego proszę o zgłoszenie tego faktu za pomocą formularza kontaktowego. Wystarczy podać lokalizację + ewentualnie zdjęcie z telefonu komórkowego. Z góry dziękuję.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Okładka książki: Podręcznik Przygody Rowerowej

Podręcznik Przygody Rowerowej

39.90 zł

-19%    31.92 zł

Okładka książki: Rowerem przez Mazury i Warmię

Rowerem przez Mazury i Warmię

29.90 zł

-39%    18.23 zł

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter