górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Zaplecze rowerowe » Stojaki rowerowe

Mapa stojaków rowerowych w Bielsku-Białej

Na obecną chwilę w Bielsku-Białej zlokalizowanych jest 351 miejsc przyjaznych rowerzystom, przy których zamontowano w sumie ponad 715 stojaków rowerowych, dysponujących łącznie ponad 2907 miejscami do parkowania rowerów. Dominują stojaki rowerowe typu "wyrwikółka" (85.7%), preferowane stojaki ramowe zainstalowano tylko w 50 lokalizacjach.

Galeria

Stojak rowerowy przy Domu Kultury w KamienicyStojak rowerowy przy Delikatesach Centrum w KomorowicachStojaki rowerowe przy hurtowni MakroStojak rowerowy na Placu Reksia w centrum miastaStojak rowerowy ramowy przy Tesco w KomorowicachParking rowerowy przy zakładzie Nemak Poland

W ostatnich latach odnotowano przyrost ilości prawidłowego typu stojaków rowerowych. Większość stojaków zamontowano przy miejscach użyteczności publicznej (baseny kąpielowe, urzędy, siłownie zewnętrzne itp.) oraz hipermarketach i sklepach. Zdecydowana większość miejsc do parkowania dla rowerów nie posiada zadaszenia, ani nie jest objęta monitoringiem. Przy kilku zakładach pracy można spotkać zadaszone parkingi rowerowe.

Zlokalizowane miejsca zamontowania stojaków rowerowych zostały pokazane na poniższej interaktywnej mapie. Po kliknięciu na wybranym punkcie ukazuje się krótka informacja o lokalizacji stojaka rowerowego, ich ilości, jego rodzaju, ilości miejsc do parkowania oraz małe zdjęcie poglądowe.

Stojaki rowerowe w Bielsku-Białej (akt. Grudzien 2020 r.)

Wyświetl większą mapę

Powyższa mapa jest w miarę możliwości na bieżąco aktualizowana przez autora strony. Osoby znające Bielsko-Białą w przypadku, gdy na mapie stwierdzą brak jakiegoś stojaka rowerowego, proszę o zgłoszenie tego faktu za pomocą formularza kontaktowego. Wystarczy podać lokalizację + ewentualnie zdjęcie z telefonu komórkowego. Z góry dziękuję.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter