górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Zaplecze rowerowe » Miasteczka drogowe

Miasteczko ruchu drogowego w Bielsku-Białej w dzielnicy Hałcnów

Stacjonarne Miasteczko ruchu drogowego w dzielnicy Hałcnów znajduje się przy Szkole Podstawowej Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, przy ul. Wyzwolenia 343 w Bielsku-Białej (49°51'5" N, 19°5'34" E). Formalnie obiekt jest własnością miasta Bielsko-Biała i jest administrowany przez Dyrekcję w/w placówki. Obiekt powstał w 2016 roku ramach projektu zgłoszonego w Budżecie Obywatelskim.

Galeria

Wjazd do Miasteczka Ruchu Drogowego przy SP 28Widok na główne drogi w miasteczku rowerowymPrzejazd kolejowy w miasteczku rowerowym w dzielnicy HałcnówRondo w miasteczku rowerowym w dzielnicy HałcnówWidok na uliczki miasteczka rowerowego przy SP28Widok na uliczki miasteczka rowerowego przy SP28

Miasteczko rowerowe czynne jest w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia, w dni powszednie w godzinach od 16°°-20°°, w dni wolne i święta w godzinach od 9°°-20°°. Miasteczko rowerowe jest udostępniane bezpłatnie dzieciom oraz młodzieży szkolnej.

Dla zorganizowanych grup istnieje możliwość udostępnienia miasteczka ruchu drogowego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z administratorem obiektu, który decyduje również o jego udostępnieniu w tym czasie innym uczestnikom.

Galeria

Plan Miasteczka Rowerowego w HałcnowieInformator o miasteczku rowerowym przy Szkole Podstawowej Nr 28

Obiekt w dzielnicy Hałcnów to drugie miasteczko ruchu drogowego jakie powstało w Bielsku-Białej i jednocześnie najmniejsze. Znajdziemy tutaj m.in, skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, rondo, skrzyżowanie dróg równorzędnych, drogi jednokierunkowe oraz przejazd kolejowy. Na terenie miasteczka odbywają się egzaminy na kartę rowerową.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter