górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Zaplecze rowerowe » Miasteczka drogowe

Miasteczko ruchu drogowego w Bielsku-Białej w dzielnicy Hałcnów

Stacjonarne Miasteczko ruchu drogowego w dzielnicy Hałcnów znajduje się przy Szkole Podstawowej Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, przy ul. Wyzwolenia 343 w Bielsku-Białej (49°51'5" N, 19°5'34" E). Formalnie obiekt jest własnością miasta Bielsko-Biała i jest administrowany przez Dyrekcję w/w placówki. Obiekt powstał w 2016 roku ramach projektu zgłoszonego w Budżecie Obywatelskim.

Galeria

Wjazd do Miasteczka Ruchu Drogowego przy SP 28Widok na główne drogi w miasteczku rowerowymPrzejazd kolejowy w miasteczku rowerowym w dzielnicy HałcnówRondo w miasteczku rowerowym w dzielnicy HałcnówWidok na uliczki miasteczka rowerowego przy SP28Widok na uliczki miasteczka rowerowego przy SP28

Miasteczko rowerowe czynne jest w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia, w dni powszednie w godzinach od 16°°-20°°, w dni wolne i święta w godzinach od 9°°-20°°. Miasteczko rowerowe jest udostępniane bezpłatnie dzieciom oraz młodzieży szkolnej.

Dla zorganizowanych grup istnieje możliwość udostępnienia miasteczka ruchu drogowego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z administratorem obiektu, który decyduje również o jego udostępnieniu w tym czasie innym uczestnikom.

Galeria

Plan Miasteczka Rowerowego w HałcnowieInformator o miasteczku rowerowym przy Szkole Podstawowej Nr 28

Obiekt w dzielnicy Hałcnów to drugie miasteczko ruchu drogowego jakie powstało w Bielsku-Białej i jednocześnie najmniejsze. Znajdziemy tutaj m.in, skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, rondo, skrzyżowanie dróg równorzędnych, drogi jednokierunkowe oraz przejazd kolejowy. Na terenie miasteczka odbywają się egzaminy na kartę rowerową.

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter