górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » miniBLOG

Komentarze aktywnego, bielskiego rowerzysty

W tym miejscu znajdziesz krótkie i dosadne komentarze autora strony na temat rowerowej rzeczywistości w Bielsku-Białej, informacje o jego drobnej działalności na rzecz rowerzystów lub sprawach sprzętowych związanych z moimi rowerami. Umieszczam tutaj również większość interpelacji zgłaszanych przez Radnych na sesjach Rady Miejskiej Bielska-Białej. Uwaga: Niektóre wpisy na miniBLOGu mogą być dla niektórych osób obraźliwe lub kontrowersyjne w odbiorze.

« 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »

1 mar

2009

Nowe ścieżki i pasy rowerowe w Bielsku-Białej

W związku z niedawnym zakończeniem remontów dwóch dróg w Bielsku-Białej przybyło w naszym mieście prawie 2 km nowych ścieżek rowerowych. Pierwsza powstała wzdłuż ul. Karbowej, gdzie wybudowano prawie 1.3 km długości ścieżkę rowerową, wyłożoną kostką brukową, niefazowaną. Ścieżka rowerowa rozpoczyna się przy rondzie z ul. Armii Krajowej i ma płynne połączenie ze ścieżką, która biegnie wzdłuż wymienionej ulicy. Z kolei wzdłuż ul. Szarotki wygospodarowano miejsce na obustronne pasy rowerowe o szerokości 1.5 m. Pasy rowerowe wytyczono na odcinku ulicy długości ok. 500 m od skrzyżowania z ul. Lotniczą do skrzyżowania z ul. Cisową (szczegóły na mapie dróg rowerowych).


« 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »

Tagi: #budżet obywatelski #części rowerowe #infrastruktura rowerowa #inne #interwencje #jazda rowerem #odżywki i suplementy #podsumowanie sezonu #polityka rowerowa #rajdy rowerowe