górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

Ruszyła 8 edycja kampanii 'Kręć Kilometry' Fundacji Allegro All For Planet

Data: 16 maja 2019

Żródło: kreckilometry.pl

Tag: #konferencje i konkursy

Wczoraj po raz ósmy wystartowała rowerowa kampania społeczna "Kręć Kilometry" Fundacji Allegro All For Planet. Tegoroczny konkurs odbywa się pod hasłem przewodnim ograniczania śladu węglowego (zmniejszenia emisji CO2), nie tylko poprzez zamianę samochodu na rower, ale także np. przez kupowanie mniejszej ilości przetworzonych produktów lub oszczędzanie energii elektrycznej.

Jak co roku mieszkańcy wszystkich polskich miast i miasteczek będą rywalizować o tytuł "Najbardziej rowerowego" rejestrując swoje przejazdy rowerem na stronie konkursowej. Dodatkową nagrodą w ramach kampanii jest instalacja 150 czujników smogu w miastach do 50 tys. mieszkańców. W tym roku akcja rowerowa potrwa od 15 maja do 30 września 2019 roku.

Galeria

Banner rowerowej kampanii społecznej Kreć Kilometry 2019

Udział w kampanii wiąże się również z uczestnictwem w czasowych wyzwaniach, gdzie na uczestników czekają nagrody indywidualne w postaci kamer GoPro, kart podarunkowych Allegro, zegarków Garmin czy też oczyszczaczy powietrza Xiaomi.

Aby wziąć udział w akcji "Kręć Kilometry" należy:
1. Zarejestrować się na stronie: http://kreckilometry.pl/,
3. Zainstalować w telefonie aplikację do rejestrowania: Endomondo, Strava lub Runkeeper,
4. Uruchamiać wybraną aplikację podczas jazdy rowerem.

W ubiegłorocznej edycji zabawy Bielsko-Biała zajęło 37 pozycję w rankingu pośród ponad 1100 miast, z wynikiem 67153 km. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, blog Rowerowe-Bielsko.PL jest oficjalnym partnerem społecznym akcji w naszym mieście. Autor strony rozpoczyna kręcenie kilometrów dla Bielska-Białej i zachęca wszystkich, bielskich rowerzystów do udziału w rywalizacji. Ranking miast można śledzić na bieżąco na oficjalnej stronie. Do boju bielscy rowerzyści!

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter