górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

Czy jeżdżąc rowerem przyda nam się rejestrator jazdy? Materiał partnera.

Data: 2 października 2018

Żródło: smartcams.pl

Tag: #tekst sponsorowany

Zalety wideorejestratorów docenia każdy kierowca, który ma w swoim posiadaniu taki sprzęt nie tylko w aucie. Sytuacji, w których przyda nam się tego typu urządzenie jest wiele, dlatego również powinniśmy zaopatrzyć w rejestrator jazdy do roweru, nieważne czy jeździmy rekreacyjnie czy wyczynowo.

Rejestrator jazdy na co dzień
Przejażdżka rowerem może być nie tylko aktywną formą spędzania czasu, ale również codziennym sposobem poruszania się np. do pracy lub szkoły. Wówczas jesteśmy narażeni na wiele zdarzeń, na które nie mamy wpływu. Może zdarzyć się wypadek bądź kolizja, której jesteśmy świadkiem lub bezpośrednio uczestnikiem. Jest wiele niebezpiecznych zdarzeń drogowych z udziałem rowerzystów, dlatego należy się odpowiednio zabezpieczyć, jeśli chcemy uniknąć przykrych i niespodziewanych sytuacji. Jednak, jeśli już jesteśmy uczestnikiem takich wydarzeń to całe nagranie, które sfilmował rejestrator może być solidnym dowodem odnośnie winy lub sprawcy. Ponadto sprawdzi się podczas wycieczek rowerowych, na których również śmiało możesz wykorzystać rejestrator jazdy, gdy jesteś miłośnikiem ekstremalnych przygód oraz podroży rowerowych. Z pewnością nagra całą Twoją trasę oraz ciekawe miejsca, w których będziesz, dzięki czemu śmiało odtworzysz wszystko i będziesz mógł przejrzeć następnie video. To również świetna pamiątka i kontrola Twoich obecnych sportowych wyników.

Galeria

Rejestrator przyda nam się także podczas jazdy roweremKamera sportowa JSE 4K Ultra Wi-Fi w sklepie Smartcams.plDyskretne mocowanie kamery sportowej używanej przez autora strony

Jaki rejestrator będzie najlepszy?
Oczywiście najlepszy rejestrator to ten o wysokiej jakości oraz odpowiedniej odporności na różne czynniki. Przede wszystkim samo urządzenie powinno być wytrzymałe oraz odporne na wodę, kurz, pył czy brud. Dlatego, że jazda rowerem to nie tylko rekreacyjna przejażdżka, ale również ekstremalne wycieczki, w których jesteśmy narażeni na wszelkie czynniki zewnętrze, a co za tym idzie, nasz rejestrator musi być również odpowiedniej jakości. Ponadto oczywiście powinniśmy zwrócić uwagę na te urządzenia, które mają wysoką rozdzielczość, najlepiej FullHD oraz stabilizacje obrazu, która zniweluje ryzyko drgań podczas filmowania. Film wtedy będzie znacznie wyraźniejszy i przede wszystkim nierozmazany. Dlatego, jeśli szukasz najlepszego rejestratora jazdy do roweru, polecamy Ci sklep internetowy Smartcams.pl, gdzie szeroka gama produktów pozwoli Ci wybrać odpowiedni model oraz rodzaj kamery.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter