górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

Aftershokz - czyli jak bezpiecznie słuchać muzyki na rowerze. Materiał partnera.

Data: 23 września 2018

Żródło: aftershokz.pl

Tag: #tekst sponsorowany

O tym jak dużo radości daje jazda na rowerze nie trzeba nikomu mówić. Zastanawialiście się jednak jak dobrze byłoby podczas uprawiania ulubionej dyscypliny słuchać muzyki? Czasem się o to pokusimy jednak jest to niebezpieczne szczególnie podczas jazdy w ruchu miejskim. Z pomocą przychodzi firma Aftershokz. Jest to producent słuchawek, które przekazują dźwięk przez kość. Zakłada się je na wysokości kości policzkowej i przez drgania dźwięk przenoszony jest do ucha wewnętrznego.

Galeria

Słuchawki Aftershokz to idealne rozwiązanie dla rowerzystówCzarno-szare słuchawki AftershokzMocowanie słuchawek Aftershokz sprawdzi się również podczas akrobacji rowerowych

Jak to działa?
Słuchawki używają kości czaszki jako systemu rezonatorów i dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do ucha wewnętrznego. W przeciwieństwie to zwykłych słuchawek ucho jest całkowicie odkryte. Słyszymy więc jednocześnie w dobrej jakości muzykę i całe otoczenie. Żeby było ciekawiej działają one przez Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem. Na pełnym naładowaniu gotowe są grać do 6 godzin. Całość steruje się za pomocą przycisku wielofunkcyjnego, za pomocą którego można chociażby odebrać połączenie telefoniczne. Są odporne na pot, więc nie trzeba się niczym martwić. Pałąk jest lekki i giętki przez co słuchawki są bardzo wygodne. Śmiało można nazwać je najbezpieczniejszymi słuchawkami na świecie i bezkonkurencyjnie najlepszymi dla rowerzystów i biegaczy.

Gdzie można kupić?
Słuchawki mozna kupić bezpośrednio na stronie przedstawiciela firmy Aftershokz.pl. Warto skorzystać również z jednej z porównywarek cen np. Ceneo, aby znaleźć najkorzystniejszą cenę lub inny model słuchawek.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter