górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

Przydatne akcesoria rowerowe. Materiał partnera

Data: 2 września 2018

Żródło: www.toys4boys.pl

Tag: #tekst sponsorowany

Mamy wrzesień, ale sezon rowerowy wciąż trwa! Wyposaż się w użyteczne akcesoria, dzięki którym każda przejażdżka stanie się o wiele bardziej komfortowa. Za oknami widać zbliżającą się jesień, a więc porę roku, która nie przeszkadza aktywności fizycznej. Naturalnie jedynym z najpopularniejszych i zarazem najbardziej lubianych sportów jest jazda na rowerze. Niemniej jednak zanim zdecydujemy się na podbój ścieżek i dróg, w pierwszej kolejności zaopatrzmy się w użyteczne akcesoria rowerowe, które wpłyną na podniesienie komfortu przejażdżki.

Sakwa rowerowa
Któż z nas nie posiada telefonu komórkowego? W obecnych czasach wspomniane urządzenie stanowi swego rodzaju must have i wykorzystywane jest do różnego rodzaju celów, w tym również w roli nawigacji. Niestety, używanie telefonu w trakcie jazdy na rowerze nie jest możliwe. Czy aby na pewno? Niekoniecznie, ponieważ problem ten rozwiązuje sakwa rowerowa (Foto 2). Wspomniane akcesorium zdecydowanie ułatwi posługiwanie się smartfonem w trakcie jazdy i dodatkowo zabezpieczy telefon przez niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych w tym między innymi deszczu czy promieniowania słonecznego. Ale to nie wszystko. Dzięki pojemnej kieszeni sakwa może służyć nam również w roli pojemnego schowka.

Galeria

Jesień to również dobra pora na jazdę na rowerzeSakwa rowerowa na ramę roweru do przewozu telefonuInteligentna lampka rowerowa idealna na jesienny okres

Inteligentna lampka rowerowa
Tylna lampka rowerowa to bez wątpienia jedno z najbardziej potrzebnych akcesoriów każdego rowerzysty. Jego udoskonaloną wersją jest inteligentna lampa, która – w odróżnieniu od modeli tradycyjnych – wykonana została z wysokiej jakości tworzyw sztucznych gwarantujących wodoodporność. Co istotne to fakt, iż opisywana lampka (Foto 3) posiada kilka trybów świecenia uwzględniających różne kolory, a także sygnalizowanie stopu. Ale to nie wszystko! Poza tym lampka została wyposażona w funkcję antykradzieżową i czujnik sygnalizujący przechylenie roweru o 45 stopni.

Pokrowiec rowerowy
Zarówno przechowywanie, jak i transport roweru potrafi nastręczyć nie lada trudności. Rozwiązaniem problemu jest nowoczesny pokrowiec, który ochroni wnętrze domu oraz samochodu przed brudem z opon, a także zwiększy poziom bezpieczeństwa poprzez osłonięcie pedałów i innych, ostrych elementów.

Wszystkie, opisane w artykule akcesoria rowerowe znajdziesz w sklepie internetowym www.toys4boys.pl.

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter