górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy - zabierz rowery w podróż. Materiał partnera

Data: 8 sierpnia 2018

Żródło: kapitanhak.pl

Tag: #tekst sponsorowany

Często podczas wakacyjnego wyjazdu lub urlopu marzymy o tym, by zabrać ze sobą ulubione jednoślady. W końcu dzięki nim zwiedzanie i spędzanie wolnego czasu jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Jeżeli chcesz przewozić je sprytnie i bezpiecznie, na pewno zainteresują Cie produkt bagażnik rowerowy na hak holowniczy! Nowoczesne bagażniki na hak pozwalają nam na całkowicie bezinwazyjny transport jednośladów wszędzie tam, gdzie chcemy. Więcej na ich temat dowiesz się z artykułu poniżej.

Każdy posiadacz samochodu może zamontować do swojego auta bagażnik rowerowy na hak holowniczy - wystarczy, że określimy nasze indywidualne potrzeby i wybierzemy odpowiedni model. Montaż bagażnika na hak nie powinien sprawić nam żadnego problemu, odbywa się on przy pomocy specjalnej dźwigni lub dedykowanych uchwytów. Wystarczy kilkanaście minut, aby umieścić bagażnik na haku naszego pojazdu.

Galeria

Bagażnik rowerowy na hak samochodu to dobre rozwiązanieBagażnik rowerowy na hak samochodu to łatwy załadunek roweruBagażnik rowerowy na hak samochodu na dwa rowery

Do wyboru mamy naprawdę liczne modele bagażników na hak - możemy wybierać spośród mniejszych rodzajów na dwa rowery, większych na trzy, do naprawdę funkcjonalnych platform na cztery jednoślady. Nowoczesne narzędzia tego typu nie wpływają negatywnie na prowadzenie pojazdu, nie wydają niechcianych dźwięków, a przewożenie rowerów w ten sposób nie wymaga od nas żadnych dodatkowych umiejętności. Bagażnik rowerowy na hak holowniczy nie będzie też utrudniał nam korzystania z same bagażnika - rowery bezpiecznie uniosą się wraz z klapą. Większość platform posiada specjalne zabezpieczenia przeciwkradzieżowe i specjalne certyfikaty.

Jeżeli uważasz, że bagażnik rowerowy na hak holowniczy to coś, czego potrzebujesz, poszukaj ich w internecie. Wiele sklepów, na przykład Kapitan Hak, oddaje do dyspozycji bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju bagażników na hak. Warto zapoznać się z ich właściwościami i opisem, aby dokładnie sprawdzić, czy na pewno pasują do naszego auta i czy odpowiadają naszym potrzebom. Dzięki nim zabierzesz ukochane jednoślady w każdą podróż!

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter