górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

5 edycja kampanii 'Kręć Kilometry' Fundacji Allegro All For Planet

Data: 5 maja 2016

Żródło: kreckilometry.pl

Tag: #konferencje i konkursy

Wystartowała kolejna, 5-ta już edycja kampanii społecznej "Kręć Kilometry" Fundacji Allegro All For Planet, w której Polskie miasta i ich mieszkańcy mają szansę wygrać stojaki rowerowe dla swojego miasta. W tegorocznej edycji do wygrania, będzie aż 300 stojaków rowerowych! To trzy razy więcej niż do tej pory! O ich lokalizacji zdecydują sami rowerzyści i przejechany przez nich dystans, który trafi na konto naszego miasta.

W zeszłym roku w konkursie, Bielsko-Biała uplasowało się na 35 miejscu i otrzymało 5 stojaków ramowych, które stanęły na Placu Wojska Polskiego. W tym roku nowe stojaki rowerowe pojawią się w 20 miastach, które do 30 września zgromadzą największy dystans kilometrów.

Galeria

Specjalna aplikacja na telefon do rejestrowania kilometrówStojaki rowerowe All For Planet zamontowane w Bielsku-Białej w 2015 rokuDołącz do akcji - kręć kilometry dla Bielska-Białej

Powstanie także specjalny raport, na podstawie analizy aktywności rowerzystów w ramach aplikacji mobilnej oraz wyników ankiety internetowej, w którym opisane zostaną zwyczaje rowerowe Polaków oraz stan infrastruktury w ich miastach. Uczestnicy zabawy mają szansę wygrać nagrody indywidualne, w tym specjalnie zaprojektowaną apteczkę rowerową.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy:
1. Zarejestrować się na w/w stronie organizatora,
2. Wypełnić krótką ankietę,
3. Ściągnąć bezpłatną aplikację „Kręć Kilometry” na telefon (system Android lub iOS),
4. Używać aplikacji w trakcie jazdy rowerem.

W tym roku po raz pierwszy dołączam do ekipy kręcącej kilometry dla Bielska-Białej i zachęcam wszystkich do rywalizacji. Pierwszej 10-tki na pewno nie dogonimy, ale szanse na miejsce w drugiej dziesiątce są realne! Szczegóły rowerowej rywalizacji, a także aktualny ranking miast będę śledził na oficjalnej stronie: http://kreckilometry.pl.

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter