górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

38 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej

Data: 20 kwietnia 2015

Żródło: www.btcbb.pl

Tag: #rajdy rowerowe

Logo

38 Rodzinny Rajd Rowerowy Bielsko-Biała

Drodzy rowerzyści! Już w najbliższą niedzielę, w dniu 26 kwietnia 2015 roku odbędzie się pierwsza, tegoroczna, duża impreza rowerowa - 38-ty Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej, pod patronatem Prezydenta Miasta. Całkowita długość trasy rajdu, podzielonego tradycyjnie na dwa etapy, liczyć będzie ok. 28 km.

Zbiórka jak zwykle o godzinie 900 pod bielskim Ratuszem. Pół godziny później cykliści wyruszą na trasę I etapu, liczącego ok. 17.5 km na półmetek, pod tężnią zdrojową w Jaworzu, gdzie odbędą się różne konkurencje sprawnościowe.

Około godziny 1300 rowerzyści wyruszą na II etap imprezy, liczący 10.5 km i wrócą do Bielska-Białej na teren spółki ZIAD, gdzie odbędzie się finał imprezy. Wszyscy uczestnicy otrzymają ciepły posiłek, nastąpi rozstrzygnięcie konkurencji oraz rozdanie nagród regulaminowych.

Zapisy na rajd rowerowy odbędą się, w dniach 20-25 kwietnia 2015, w biurze Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 5a lub w dniu rajdu w godz. 830-930 na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej. Istnieje również możliwość zapisów poprzez internet.

Opłata startowa wynosić będzie 13 zł, w przypadku wcześniejszego zapisu w biurze rajdu, oraz 15 zł, w dniu rajdu (na Placu Ratuszowym). W rajdzie mogą uczestniczyć całe rodziny lub osoby indywidualne, a każdy uczestnik powinien posiadać kask rowerowy. W ramach wpisowego każdy uczestnik otrzymuje koszulkę, kupon na ciepły posiłek oraz folder okolicznościowy.

Z dokładnym programem organizacji rajdu, regulaminem oraz z mapą trasy można zapoznać się na stronie Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów tutaj ».

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter