górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

15 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bystrej

Data: 7 czerwca 2014

Żródło:

Tag: #rajdy rowerowe

Ulotka

Oficjalna ulotka rajdu rowerowego

Już niespełna miesiąc dzieli nas od 19-tych Dni Bystrej, które odbędą się w dniach od 3-6 lipca 2014. Tradycyjnie jak w latach poprzednich jedną z atrakcji przygotowanych przez głównego organizatora - Ochotnicza Straż Pożarna w Bystrej, będzie 15 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bystrej, który zaplanowano został na 5 lipca (sobota).

Podczas tegorocznej trasy rajdu rowerowego rowerzyści będą mieli do pokonania zaledwie ok. 17 km. Trasa podzielona jest na dwa etapy: I etap liczący 8.1 km pobiegnie z Bystrej, przez Wilkowice i Meszną, do Restauracji Szafran w Buczkowicach, gdzie zaplanowano półmetek imprezy. Podczas II etapu, liczącego ok. 8.5 km rowerzyści, przez Meszną powrócą pod Dom Strażaka w Bystrej.

Rozpoczęcie rajdu rowerowego wyznaczono na godzinę 900 pod Domem Strażaka w Bystrej, mieszczącym się przy ul. Klimczoka 105, gdzie również około godziny 1430 zakończy się cała impreza. Po zakończeniu imprezy każdy uczestnik otrzyma ciepły posiłek oraz odbędą się, jak to zwykle bywa, liczne konkurencje przewidziane w regulaminie z nagrodami dla uczestników.

Osoby chętne do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym powinny zgłosić się w dniach 31 czerwca - 4 lipca w biurze rajdu w Domu Strażaka w Bystrej lub w dniu rajdu między godziną 730 a 830. Wpisowe za uczestnictwo w rajdzie rowerowym wynosi 12 zł.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter