górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

Rodzinny Piknik Rowerowy w Czechowicach-Dziedzicach

Data: 12 sierpnia 2013

Żródło: www.mosir.czechowice-dziedzice.pl

Tag: #rajdy rowerowe

W związku z pracami kanalizacyjnymi w Czechowicach-Dziedzicach w tym roku kalendarzowym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji miał problemy z wytyczeniem trasy oraz organizacją Rodzinnego Rajdu Rowerowego i zmuszony został do zmiany formuły imprezy.

Zamiast typowego rajdu rowerowego w dniu 8 września 2013 roku odbędzie się Rodzinny Piknik Rowerowy - zabawa w stylu indywidualnej jazdy na orientację, podczas której uczestnicy będą musieli stawić się w 5 obowiązkowych punktach kontrolnych. Wszystkie punkty kontrolne będą czynne w godzinach od 1000-1400. Czas rozpoczęcia trasy oraz sposób dotarcia do punktów kontrolnych zależy wyłącznie od uczestników, a dla osób nie znających dobrze miasta organizator przygotował sugerowną trasę rowerową, o długości około 27 km.

Miejscem zakończenia imprezy będzie Park Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, do którego należy dotrzeć najpóźniej do godziny 14.00, gdzie uczestnicy będą mogli zjeść posiłek, wziąć udział w różnych konkursach i zabawach. Piknik zakończy się podsumowaniem oraz wręczeniem nagród.

UWAGA: Piknik odbywać się będzie przy nieograniczonym ruchu drogowym, uczestnicy muszą zachować szczególną ostrożność i znać zasady ruchu drogowego oraz wziąć pod uwagę stan techniczny dróg na terenie miasta i gminy.

Opłata startowa wynosi 12 zł w ramach której uczestnik otrzymuje: koszulkę, regulamin pikniku, talon na posiłek oraz sugerowaną trasę przejazdu z zaznaczonymi punktami kontrolnymi.

Zgłoszenia do zabawy przyjmowane są, w godzinach 700-2000 od poniedziałku do piątku, w recepcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 145. Bezpośrednio w dniu pikniku zapisy odbędą się tylko w godzinach od 900-930.

Więcej informacji dotyczących imprezy można znaleźć pod linkiem źrółowym u góry strony.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter