górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

XIV Rodzinny Rajd Rowerowy w Bystrej

Data: 20 czerwca 2013

Żródło: www.wilkowice.pl

Tag: #rajdy rowerowe

Już za niespełna dwa tygodnie, w dniach od 4-7 lipca 2013 odbędą się 18-te Dni Bystrej. Analogicznie jak w roku poprzednim, jedną z atrakcji przygotowanych przez organizatorów, będzie 14 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bystrej, który zaplanowany został na sobotę 6 lipca. Organizatorem rajdu jest Ochotnicza Straż Pożarna w Bystrej.

Tegoroczna trasa rajdu rowerowego liczyć będzie ok. 25 km i podzielona została na dwa etapy. Pierwszy etap liczący 8.5 km pobiegnie przez Meszną i Buczkowice w kierunku amfiteatru w Szczyrku, gdzie zaplanowano pólmetek imprezy. W drugim etapie, liczącym ok. 16.5 km rowerzyści, przez Buczkowice, Rybarzowice oraz Meszną powrócą do Bystrej.

Rozpoczęcie rajdu rowerowego wyznaczono na godzinę 9.00 pod Domem Strażaka w Bystrej, mieszczącym się przy ul. Klimczoka 105, gdzie również około godziny 13.30 zakończy się cała impreza. Po zakończeniu imprezy każdy uczestnik otrzyma ciepły posiłek oraz odbędą się, jak to zwykle bywa, liczne konkurencje przewidziane w regulaminie z nagrodami dla uczestników.

Osoby chętne do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym powinny zgłosić się w dniach 1-5 lipca w biurze rajdu w Domu Strażaka w Bystrej lub w dniu rajdu między godziną 7.30 a 8.30. Wpisowe za uczestnictwo w rajdzie rowerowym wynosi 12 zł.

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter