górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

34 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej

Data: 24 marca 2013

Żródło: www.btcbb.pl

Tag: #rajdy rowerowe

Logo

34 Rodzinny Rajd Rowerowy Bielsko-Biała

Dobra wiadomość dla fanów większych imprez rowerowych. Wbrew szumnym zapowiedziom o zakończeniu organizacji jednej z największych imprez sportowo-rekreacyjnych w Bielsku-Białej w dniu 21 kwietnia 2013 roku odbędzie się kolejny, 34-ty Rodzinny Rajd Rowerowy, pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Długość tegorocznej trasy wyniesie ok. 35 km.

Tradycyjnie rajd rowerowy rozpocznie się o godzinie 9oo pod bielskim Ratuszem skąd cykliści, w I etapie, wyruszą w 23 km trasę w kierunku amfiteatru w Jaworzu, gdzie po przybyciu będą mogli obejrzeć występ zespołu regionalnego, przeprowadzone zostaną różne konkurencję sprawnościowe, degustacja jogurtu oraz weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych.

II etap imprezy będzie liczył tylko 11 km i zakończy się na terenie ZIAD-u, gdzie uczestnicy skorzystają z ciepłego posiłku i nastapi rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych wraz z rozdaniem nagród.

Rowerzyści chętni do wzięcia udziału w imprezie proszeni są o zgłaszanie się, w dniach 15-20 kwietnia 2013, w biurze Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 5a lub w dniu rajdu w godz. 8oo-93o na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej.

Opłata startowa w rajdzie wynosić będzie 12 zł, w przypadku wcześniejszego zapisu w biurze rajdu, oraz 15 zł, w dniu rajdu, na Placu Ratuszowym. W rajdzie mogą uczestniczyć całe rodziny lub osoby indywidualne, a każdy uczestnik musi posiadać kask rowerowy.

Z dokładnym programem organizacji rajdu, regulaminem oraz z mapą trasy można zapoznać się na stronie Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów tutaj ».

Przydatne przewodniki, mapy i e-booki

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter