górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

33 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej

Data: 7 września 2012

Żródło: www.btcbb.pl

Fotogaleria

Logo 33 Rodzinnego Rajdu Rowerowego

Uwaga! Już za dwa tygodnie, w niedzielę 23 września 2012 roku odbędzie się w Bielsku-Białej 33 Rodzinny Rajd Rowerowy. Tradycyjnie impreza rozpocznie się na Placu Ratuszowym o godzinie 9oo, a zakończy, tym razem, w Parku Rosta w Bielsku-Białej. Trasa rajdu liczyć będzie około 36 km i składać z dwóch etapów z półmetkiem w Bestwinie.

Podczas półmetku w Bestwinie uczestnicy będą mogli obejrzeć występ zespołu regionalnego oraz wziąć udział w jednej z konkurencji sprawnościowych. Z kolei na zakończenie rajdu w Parku Rosta na rowerzystów będzie czekał ciepły posiłek, rozstrzygnięte zostaną wszystkie konkurencje regulaminowe oraz nastąpi oficjalne rozdanie nagród.

Chętni do wzięcia udziału w rajdzie proszeni są o zgłaszanie się, w dniach 17-22 września 2012, w siedzibie Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 5a. Zgłoszenia będą również przyjmowane w dniu rajdu w godz. 800-930 na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej.

Opłata startowa w rajdzie wynosić będzie 12 zł, w przypadku wcześniejszego zapisu w biurze rajdu, oraz 15 zł, w dniu rajdu, na Placu Ratuszowym. W rajdzie mogą uczestniczyć całe rodziny lub osoby indywidualne, a każdy uczestnik musi posiadać kask rowerowy.

Ciekawe książki o tematyce rowerowej

Okładka książki: Rowerem przez Warszawę i okolicę

Rowerem przez Warszawę i okolicę

29.90 zł

-23%    22.78 zł

Rekomendacja strony

Uważasz, że powyższy news jest ciekawy? Podziel się nim z innymi i dodaj go do:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter

Komentarze ( 0 )

Nie bądź obojętny! Wyraź swoją opinię na temat artykułu Dodaj komentarz »