górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Strona » Aktualności

Kalendarz imprez rowerowych w 2012 roku w pobliżu Bielska-Białej

Data: 12 marca 2012

Żródło:

Tag: #rajdy rowerowe

Rok 2012 również będzie obfitował w kilka imprez i rajdów rowerowych, zarówno dla amatorów jazdy na rowerze, jak i dla tych bardziej wymagających. Na dzień dzisiejszy, w Bielsku-Białej, zaplanowanych i pewnych jest kilka imprez dla rowerzystów.

Sezon rowerowy rozpocznie 22 kwietnia 2012 roku tradycyjnie wiosenna edycja 32-go Rodzinnego Rajdu Rowerowego, organizowanego przez Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów.

W dniach 2-10 czerwca 2012 roku odbędzie się trzecia edycja rajdu rowerowego "Przez Polskę dla polskich hospicjów" organizowanego przez Fundację Babci Aliny. Ten 9-dniowy, 1000 km rajd rowerowy rozpocznie się bowiem w Bielsku-Białej, pobiegnie poprzez polskie góry, i zakończy się w Krakowie.

Dla nieco bardziej wymagających rowerzystów w dniu 25 sierpnia 2012 28 lipca 2012 roku odbędzie impreza z cyklu Enduro Trophy 2012 organizowana przez bielską grupę Horizon Five. Organizatorzy zapewniają o przygotowaniu całkowicie nowej trasy w rejonie Bielska-Białej.

Ostatnią z tegorocznych imprez, dla maniaków pedałowania, będzie jesienna edycja 33-go Rodzinnego Rajdu Rowerowego, organizowanego przez Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów, która ma odbyć się 23 września 2012 roku.

Zapewne liczba imprez dla cyklistów ulegnie zmianie na plus, toteż lista będzie na bieżąco aktualizowana. W razie gdybyście drodzy Rowerzysci posiadali informacje o innych imprezach nie wymienionych w artykule zachęcam do podzielenia się nimi w komentarzach.

Rekomendacja strony

Powyższe informacje są dla Ciebie ciekawe? Podziel się nimi z innymi na:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter