górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Drogi rowerowe » Meszna

Aktualnie w obrębie granic wsi Meszna wytyczona jest tylko jedna dwukierunkowa, droga rowerowa wzdłuż drogi wojewódzkiej 942 (ul. Szczyrkowska), licząca ok. 1.1 km. Droga rozpoczyna się przy Rodzinnym Domu "Senior" w Bystrej i kończy na granicy Mesznej z Buczkowicami, w rejonie ul. Zielonej. Trakt, o szerokości 3.5 m, posiada wydzielony odrębny pas dla pieszych oraz rowerzystów (2.0 m).

Galeria

Początek drogi rowerowej jeszcze na terenie Bystrej Początek drogi rowerowej na terenie Mesznej Droga rowerowa w rejonie skrzyżowania z ul. Szkolną Droga rowerowa w Mesznej w dalszym etapie Koniec drogi rowerowa na granicy z Buczkowicami Początek drogi rowerowej na terenie Mesznej

Omawiany odcinek drogi rowerowej w Mesznej stanowi fragment planowanej, bezpiecznej drogi rowerowej z Bielska-Białej do Szczyrku. Niestety ze względu na niewykonanie takiego odcinka na terenie Bystrej, w/w droga rowerowa nie posiada obecnie połączenia z żadną inną drogą rowerową biegnącą od strony Bielska-Białej.

Istniejący kawałek drogi rowerowej w Mesznej został pokazany na poniższym planie. Po kliknięciu na odcinku ścieżki ukazuje się krótka informacja o jego długości, rodzaju nawierzchni oraz o tym jakie ścieżka posiada oznaczenia.

Drogi rowerowe w Mesznej (akt. 7 października 2012 r.)

Wyświetl większą mapę »

Droga rowerowa w Mesznej, na całej długości posiada nawierzchnię z kostki brukowej fazowanej. Dokładne wyszczególnienie typów nawierzchni dla poszczególnych rodzajów dróg rowerowych podano w poniższej tabelce.

Typy nawierzchni na ścieżkach rowerowych w Mesznej

Typ nawierzchni
Rodzaj ścieżkiAsfaltKostkaInna*
Droga rowerowa0 km1.1 km 0 km
Droga rowerowo-piesza0 km0 km0 km

Dokładna lista ulic/miejsc we wsi Meszna, wzdłuż których wybudowano lub wyznaczono ścieżki rowerowe znajduje się w poniższej tabelce.

Lista dróg rowerowych i rowerowo-pieszych w Mesznej

NrRejon/UlicaDługość
1 ul. Szczyrkowska [DW 942] 1.1 km

Rekomendacja strony

Powyższe informacje wydały się ciekawe? Podziel się nimi z innymi i dodaj je do:

Wykop Wykop FacebookGoogle Google Twitter