górne tło
górna linia poziomaAutor strony podczas wycieczek rowerowychLogo ROWEROWE-BIELSKO.PL

Ciekawe wycieczki rowerowe i trasy rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Wyprawy rowerowe po szczytach Beskidów.

Menu strony


» Autor strony » O mnie

Na imię mam Dawid i pochodzę z pięknie położonego, pośród szczytów Beskidu Śląskiego i Małego, miasta tj. w Bielska-Białej. Tu się urodziłem, mieszkam i pracuję.

Od 2005 roku jestem absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej, gdzie zdobyłem tytuł inżynierski po 3-letnich studiach na kierunku Systemy Informatyczne i Telekomunikacyjne. Jednym z zagadnień, które najbardziej mnie wciągnęło jest tworzenie stron internetowych. Od kilku lat sukcesywnie staram się rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Autor strony

simastedsimasted

Jedną z pasji mojego życia jest jazda na rowerze. W wolnym czasie oraz kiedy pogoda na to pozwala uwielbiam wybierać się na samotne wypady rowerowe, podczas których zdobywam m.in. okoliczne szczyty Beskidów. Każdy dzień bez choć jednego kilometra przejechanego na rowerze uważam za stracony.

Z tego też powodu postanowiłem w 2005 roku założyć swoją stronę/bloga z propozycjami tras MTB po Beskidach oraz turystycznych w okolicy Bielska-Białej. Inspiracją dla mojej strony była nieistniejąca już witryna - Strefa Ibiza. Mój blog początkowo widniał pod adresem simasted.pl i w tamtym okresie była to w zasadzie jedna z pierwszych stron w polskim Internecie z relacjami fotograficznymi z wypadów rowerowych.

Prowadzenie bloga rowerowego dało mi również możliwość uczestniczenia w pracach nad dwoma przewodnikami. W jednym z poniższych przewodników znalazły się 4 zdjęcia mojego autorstwa, w tym 2 górskie panoramy. W przypadku drugiego przewodnika, typowo rowerowego, jestem autorem 5 tras rowerowych po okolicy Bielska-Białej oraz kilku zdjęć, które dołączono do ich opisu. Zachęcam do zakupu.

Jestem również miłośnikiem muzyki, bez której nie wyobrażam sobie życia. Od lat lubuję się w najwybitniejszej moim zdaniem, lecz nieco zapomnianej, polskiej piosenkarce - Zdzisławie Sośnickiej. Nie stronię także od Roxette, Dietera Bohlena, Michaela Cretu i ogólnie lat 80-tych.

Gdybyś chciał się ze mną skontaktować, o coś zapytać lub otrzymać adres kontaktowy - skorzystaj z formularza na stronie Kontakt. Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytanie lub prośbę w jak najkrótszym czasie.